Dubový nábytek z masivu do obývacího pokoje a jídelny FIRE

Sestava nábytku do obývacího pokoje z řady FIRE
Klasický dubový nábytek v tradičním stylu inspirovaný skandinávským designem. Nábytek je vyroben ze 100% masivu a Vašemu bydlení dodá tu pravou hřejivou atmosféru. Kvalitní kování, kovové výsuvy zásuvek s tichým domykáním, kovová madla. Sklo ve vitríných a skleněné police jsou čiré. Možnost objednání barevného LED osvětlení skleněných polic. Program dubového nábytku FIRE nabízí celou řadu samostatně prodejných prvků, se kterými pohodlně zařídíte obývací pokoj a jídelnu.
Další popis
Výrazný, přímý a autentický design. Kolekce nábytku FIRE ze sukatého dubu s voskovanou a olejovanou povrchovou úpravou. Jednotlivé prvky Vám umožňují vytvořit libovolnou sestavu nábytku do jídelny nebo obývacího pokoje. Dubový nábytek FIRE je navržen tak, aby mohl být umístěn do klasické i moderního interiéru, je elegantní a poskyuje dostatečnou kapacitou úložných prostorů. Kolekce dubového nábytku FIRE se vyznačuje pečlivým dokonalým zpracováním a oblými tvary příjemnými na dotek.
  • celomasivní nábytek vyrobený ze sukatého dubu
  • kovové výsuvy s tichým dojezdem
  • kovové úchyty
  • povrchová úprava olej a vosk
  • možnost podsvícení skleněných polic LED (barva: bílá, žlutá, červená, modrá, zelená)
Více

Další fotografie

Sestava nábytku do obývacího pokoje z řady FIRESestava nábytku do obývacího pokoje z řady FIRESestava nábytku do obývacího pokoje z řady FIRESestava nábytku do obývacího pokoje a jídelny z řady FIRESestava nábytku do obývacího pokoje a jídelny z řady FIREVelká dubová komoda z kolekce dubového nábytku FIREVelká dubová komoda z kolekce dubového nábytku FIRERozměry jednotlivých prvků dubového nábytku FIRE /šířka x výška x hloubka v mm/Rozměry jednotlivých prvků dubového nábytku FIRE /šířka x výška x hloubka v mm/
Využijte náš zákaznický servis
Nakupujte z pohodlí vašeho domova
Lenka Weberová
obchod@nejlepsi-nabytek.cz
+420 777 929 909
+420 415 676 175
Navštivte náš eshop