Dubový nábytek do obývacího pokoje a jídelny PUERTO

Dubový nábytek do obývacího pokoje a jídelny PUERTO
Klasický stylový design a kvalitní dubové dřevo Vám nabízí program nábytku do obývacího pokoje a jídelny PUERTO. Program nabízí řadu samostatně prodejných prvků, díky kterým pohodlně zařídíte obývací pokoj i jídelnu. PUERTO přinese vůni a svěžest přírody do Vašich domovů. Nábytek je vyroben pouze z dubového masivu bez náhražek a imitací. Úchyty jsou kovové a zásuvky na kvalitních kovových výsuvech.
Další popis

Výběrové dubové dřevo téměř bez suků, dokonalé řemeslné zpracování a elegantní design, který je vhodný do klasických i moderních interiérů. PUERTO se hodí do světlých prostorných obývacích pokojů a jídelen, které dají vyniknou kráse dubového nábytku. Kolekce PUERTO nabízí komody, vitríny, RTV stolky, konferenční stolky, ale také jídelní stoly a příborníky. Nechte vstoupit kousek přírody do Vašeho bydlení, dubový nábytek PUERTO Vám to umožní.

 

  • celomasivní nábytek vyrobený ze výběrového dubu
  • kovové výsuvy s tichým dojezdem
  • kovové úchyty
  • povrchová úprava olej a vosk
  • možnost podsvícení skleněných polic LED osvětlením (barva: bílá, žlutá, červená, modrá, zelená)
Více

Další fotografie

Dubový nábytek do obývacího pokoje a jídelny PUERTODubový nábytek do obývacího pokoje a jídelny PUERTODubový nábytek do obývacího pokoje a jídelny PUERTODubový nábytek do obývacího pokoje a jídelny PUERTODubový konferenční stolek z kolekce PUERTODubový konferenční stolek z kolekce PUERTODubová komoda s barem z kolekce dubového nábytku PUERTODubová komoda - kredens z kolekce PUERTODubová vitrína z kolekce dubového nábytku PUERTODetail dubového nábytku z kolekce PUERTODetail dubového nábytku z kolekce PUERTODetail dubového nábytku z kolekce PUERTORozměry jednotlivých prvků dubového nábytku PUERTO /šířka x výška x hloubka v cm/Rozměry jednotlivých prvků dubového nábytku PUERTO /šířka x výška x hloubka v cm/Rozměry jednotlivých prvků dubového nábytku PUERTO /šířka x výška x hloubka v cm/
Využijte náš zákaznický servis
Nakupujte z pohodlí vašeho domova
Lenka Weberová
obchod@nejlepsi-nabytek.cz
+420 777 929 909
+420 415 676 175
Navštivte náš eshop