Variabilní sedací souprava ELEMENTS

Variabilní sedací souprava ve tvaru U
Představujeme Vám jedinečnou variabilní sedací soupravu ELEMENTS. Tato souprava byla navržena týmem těch nejlepších designerů, kteří kolekci propracovali do nejmenších detailů. ELEMENTS je učena pro vyznavače úderného moderního stylu, kteří si hrají se vzhledem a prostorovým řešením svých domovů. Kolekce je tvořena jednotlivými prvky, které dávají možnost "vyrobit si" sedací soupravu přesně dle Vašeho přání. Podrobné informace k jednotlivým prvkům sedací soupravy najdete na našem e-shopu www.nejlepsi-nabytek.cz.
Další popis
  • variabilní sedací souprava
  • pestrý výběr potahový látek
  • barevné kombinace
  • záhlavník jako doplněk
  • výška sezení 40 cm, hloubka sezení 74 cm
  • doprava, stěhování, instalace zdarma v celé ČR
 

Charakteristika sedací soupravy

Sedací soupravy jsou navrženy designéry studia IMS Group v lichtenštejnském Bendern a produkovány společností IMS SOFA. Při výrobě sedacích souprav je využíváno kvalitních strojů a technologií, které splňují vysoký evropský standard. Přísný výběr čalounických a potahových materiálů zaručuje kvalitu a dlouhou užitnost výrobku.

Konstrukce sedací soupravy

Základní kostra sedací soupravy je buková, což zaručuje lehkost nábytku a snadnou manipulaci s ním. Spolehlivou funkčnost zaručují mechanické díly z oceli a hliníku. Základem výplně sedáku jsou ocelové vinuté pružiny a elastická pěna. Jednotlivé vrstvy jsou konstrukčně a hygienicky odděleny, aby splnily nároky na zdravé, hygienické sezení a normy EU.

Více

Další fotografie

Variabilní sedací souprava ve tvaru UMalá rohová sedací souprava ELEMENTSSedací souprava ELEMENTS - ukázka vyriabilní sestavySedací souprava ELEMENTS - velká pohovka do obývacího pokojeAtraktivní sedací souprava ELEMENTS s rohovém provedení do UAtraktivní sedací souprava ELEMENTS s rohovém provedení do UAtraktivní sedací souprava ELEMENTS s rohovém provedení do USedací souprava ELEMENTS v zajímavé sestavěVelká rohová sedací souprava ELEMENTSRohová sedací souprava ELEMENTS v kombinací tmavé a světlé látkySedačka do U v podaní modelu ELEMENTSPohovka s taburetem ELEMENTS
Využijte náš zákaznický servis
Nakupujte z pohodlí vašeho domova
Lenka Weberová
obchod@nejlepsi-nabytek.cz
+420 777 929 909
+420 415 676 175
Navštivte náš eshop