Reference

David H., Praha
Dodávka obývací stěny včetně montáže
"Dekuji za uzasnou spolupraci, dnes rano, presne dle objednani a komunikace, dorazila moje obyvaci stena. Jsem velmi spokojen, panove od Vas byli velmi vstricni a sikovni. Uz jsem Vam poslal kladne hodnoceni a tesim se na dalsi pripadnou spolupraci. Dekuji za kvalitni vyrobek, vstricnost pri dodani a montazi, a znovu dekuji jeste jednou onem dvoum panum."
 
Petra Š., Praha 10
Dodávka šatních skříní vetně montáže
"...obracím se na Vás s poděkováním za perfektní průběh celé akce. Rychlé dodání a ochota  pánů Novotného a Valeše mne opravdu příjemně 
překvapila. Sama jsem s lidmi na podobné profesi téměř 20 let pracovala a takové zaměstnance by Vám většina firem zcela určitě záviděla. Přeji hodně spokojených zákazníků."
 
Vladimír J., Ing., Praha 6
Objednávka kožené sedací soupravy
"V prodejně jsem byl  už před 9 ranní – jelo to dobře. Ujal se mi pan J. G. a velmi profesionálně a ochotně mě vše ukázal a poinformoval. Fakt jsem byl velmi spokojen – prodejna je velmi krásná a luxusní !!  Expozice pěkná, všude čisto a příjemně i venku!!! (oproti Kika, Sconto atd. Jste profíci a budu vás rád i já svým známým a kolegům doporučovat. Velká výhoda umístění showroomu  od směru od Prahy – na začátku Loun. Obchod jsme uzavřeli a sedačku jsme závazně objednali dřív mě pan prodavač nechtěl pustit z prodejny - chtěl jsem si to rozmyslet ještě v klidu, ale uzamkl prodejnu!! (ne ne to je legrace). Vážně díky jak fungujete a přeji vám ať to vše vydrží a obchody jdou solidně – tak jak jednáte s námi i vy."
Využijte náš zákaznický servis
Nakupujte z pohodlí vašeho domova
Lenka Weberová
obchod@nejlepsi-nabytek.cz
+420 777 929 909
+420 415 676 175
Navštivte náš eshop